CFR ya da Gizli Dünya Devleti

Gazetemizin geçmişte iki defa okuyucularına dağıttığı ve Önsözünü rahmetli Erbakan hocamın yazdığı Gizli Dünya Devleti kitabı ilgi gördüğü kadar okunabilmiş, üzerinde düşünülebilmiş olsaydı bugün dünya üzerinde cereyan eden olayların görünmeyen yönünü görmek ve anlamak mümkün olacaktı. Özellikle MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a yönelik dış kaynaklı kampanyalarında perde arkasını kamuoyunun görmesi kolaylaşacaktı. Çünkü hedefte Fidan olmakla birlikte operasyonun esas hedefi Türkiye idi.

Önceki gece yeni aldığım “İsrail’in Gizli Planı” kitabını okurken, Siyonizm’in dünya hakimiyetini gerçekleştirmek adına ne gibi planlar yaptığı ve ne tür hilelere başvurduğunu yeniden hatırlamaya başlamıştım. Yeniden diyorum çünkü Siyonizm’in planlarını rahmetli Erbakan Hocam Anadolu’yu karış karış dolaşarak miting meydanlarında, kapalı salon toplantılarında milletimize anlatmaya çalışmış, biz de onları tekrar tekrar dinlemiştik. Dün sabah gazeteleri okurken Yeni Şafak Gazetesi’nin manşeti ile akşam okuduklarım ve Erbakan hocamın yıllar boyu anlatmaya çalıştıkları arasında bir paralellik vardı. Gazete manşete, “Fidan Değil Füze Krizi… Operasyon üssü CFR” başlığını çekmişti.
Haberde CFR’ye, Dış İlişkiler Konseyi olarak açıklık getirilirken olay CFR’nin kurucu üyesi neo-conlara yakın Raytheon şirketi ve bu şirketin Patriotların da üreticisi olduğu belirtiliyordu. Kısacası olay Türkiye’nin uzun menzilli füze siparişi konusunda Çin’i tercih etmesi üzerine Fidan hakkında kampanya başlatıldığına vurgu yapılıyordu. Elbette bu izahlar doğruydu ama eksikti. Olayın bir ticari boyutu vardı ama bunun da ötesinde Türkiye’nin uzun menzilli füzeler konusunda Çin’i tercih etmesi ile bu alanda kontrolün kaybedilmesi endişesi daha da önem kazanıyordu. Yani olay sadece bir ihaleyi kaçırmak suretiyle elde edilecek kazancın kaybedilmesinden ibaret değildi.
Siyonizm güdümündeki CFR, Bilderberg ve Trilateral (Üçlü Komisyon) gibi bir takım uluslararası kuruluşlar yoluyla dünya üzerinde çeşitli alanlarda hakimiyet kurmak, bu olmazsa yönlendirmeye çalışmaktadır. Bu uluslararası örgütlerin nihai amacı Siyonizm’in hedefi olan “Tek dünya ekonomisi,tek dünya hükumeti, tek dünya parası ve tek dünya dini” oluşturmaktır. (1)
Üçlü Kurul ve CFR “Amaçları doğrultusunda desteklediği vakıflara, eğitim ve araştırma kurumlarına çalışmalar ve yayınlar yaptırıyor. Bir yandan hayali düşmanlar icat edip dünya hâkimiyeti için savaşlar çıkarılırken, bir yandan da kitleler korkutulup ellerinden hak ve özgürlükleri alınıyor” (2)
Bu Siyonizm’in kontrolündeki kuruluşların çeşitli ülkelerde medya organlarında da etkili oldukları bir gerçek. Bu sebeple bir konuda hemen kampanya başlatmaları zor olmuyor.
“Türkiye küreselleşme adlı köleleştirme amaçlı saldırının en son ülkesi seçilmiştir. İnsanımıza ve ülkemize yapılan bu saldırı yeni bir ivme kazanmıştır ve bütün gücüyle sürmektedir.
Küresel güç her geçen gün daha fazla kazanç elde etmekte ve gayesine adım adım ilerlemektedir. Türkiye düştüğü zaman, bütün dünya da düşmüş olacaktır.” (3)
Bu alıntılar ışığında Türkiye’nin uzun menzilli füze konusunda bir yandan ABD’nin öbür yandan Gizli Dünya Devleti’nin organları ile AB ve NATO’nun tedirginlik ve öfke göstermesinin tesadüf olmadığı sanırım görülür. Sıraladığımız bu ülke ve örgütlerin aynı anda tepki vermesi, BM’nin Beşli Çetenin kontrolüne verilmiş olması büyük oyunun halkalarını oluşturmaktadır.
Bu bakımdan okuyucularımın ellerinde varsa ve okumamışlarsa gazetemizin dağıttığı Gizli Dünya Devleti kitabını bu vesileyle okumalarını tavsiye ediyorum. Çünkü perdenin arkasındaki kuruluşları ve oluşumları bilmeden sahneye konan oyunun özünü yakalamak mümkün olmuyor.

1-İsrail’in Gizli Planı-Hakan Yılmaz Çebi
2-Age.
3-Age.

Abdülkadir Özkan

Facebook Yorumları

yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>